Opublikowany: pon, Paź 28th, 2019

Z motocyklem nie ma żartów (FOTO, WIDEO)

Złota jesień prowokuje do spacerów i wycieczek, również tych na motocyklach. Te nie zawsze kończą się bezpiecznym powrotem. Przekonał się o tym 31-letni legniczanin, który w niedzielę wybrał się z grupą na przejażdżkę w kierunku Jeleniej Góry.

Przyjemna wycieczka „starą trójką” skończyła się dla młodego legniczanina przed Bolkowem w miejscowości Świny. Dokładnie nie wiadomo, dlaczego na krętej drodze motocyklista z dużą prędkością wypadł z drogi i zatrzymał się na ścianie przydrożnego budynku.

Z zeznań pokrzywdzonego wynika, że zajechał mu drogę samochód i chciał uniknąć zderzenia. Dokładne okoliczności ustala policja. Na razie wiadomo, że kierujący motocyklem był trzeźwy. Jednak oprócz problemów zdrowotnych (złamanie obojczyka) będzie też miał kłopoty z prawem. Okazało się, że poszkodowany jechał bez ważnych uprawnień. Prawo jazdy zostało mu wcześniej odebrane za przekroczoną liczbę punktów karnych. Motocykliście medycy oraz policjanci udzielili pomocy na miejscu, następnie został przewieziony do szpitala wojewódzkiego w Legnicy.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..