Opublikowany: pon, Maj 13th, 2019

Miedziowe przygotowują się do dwóch ważnych meczów

Dwa mecze rozegrają w tym tygodniu piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin. W środę Miedziowe w ligowym meczu zagrają w derbach z KPR-em Kobierzyce, w sobotę lubinianki czeka starcie o Puchar Polski.

Rozgrywki w sezonie 2018/2019 wielkimi krokami zbliżają się do końca. Do końca PGNiG Superligi pozostały dwa mecze. Pierwszy z nich odbędzie się w środę w Kobierzycach – Będzie to podobny mecz, jak ten ostatni z Pogonią. Kobierzyce, podobnie jak szczecinianki nie mają już szans na medal. Na pewno rywalki nie mają nic do stracenie i będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, tym bardziej, że będzie to ich ostatni domowy mecz w sezonie. Od początku musimy zagrać dobrze w obronie i skutecznie w ataku i od pierwszych minut nie pozwolić rywalkom załapać wiatru w żagle – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Ostatni mecz na własnym parkiecie lubinianki z KPR-em wygrały pewnie. W rundzie zasadniczej przegrały jednak niespodziewanie w Kobierzycach – Nie mogę się już doczekać tego spotkania. Na pewno Kobierzyce na własnym parkiecie będą groźne. Mam nadzieję, że będzie to spokojny mecz, bez zbędnych nerwów i emocji – mówi rozgrywająca Miedziowych, Paulina Piechnik.

Środowy mecz w Kobierzycach rozpocznie się o godzinie 18:00. Finał Pucharu Polski odbędzie się w sobotę o godzinie 13:30 w Gnieźnie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..