Opublikowany: nie, Lip 5th, 2020

Miedz zremisowała z GKS-em (FOTO)

Wygrać nie udało się Miedzi Legnica, chociaż dwukrotnie obejmowała prowadzenie. GKS Tychy odpowiadał i ustalił na 2:2 wynik meczu istotnego dla sytuacji w strefie barażowej. Miedź zajmuje piąte, GKS Tychy szóste miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Cztery gole w Legnicy – po dwa w obu połowach. Drużyny walczące o baraż o ekstraklasę podzieliły się punktami. Dzięki remisowi Miedź umocniła się na piątym miejscu. Ma 44 punkty. GKS Tychy jest szósty z dorobkiem 43 punktów.

GKS Tychy przedłużył swoją serię meczów bez porażki. Od połowy czerwca wygrał trzy razy i dwa razy zremisował. Seria Miedzi to dwa remisy i zwycięstwo.

Kolejnym rywalem Miedzi Legnica będzie Stomil. Mecz w Olsztynie odbędzie się 11 lipca.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>