Opublikowany: nie, Maj 5th, 2019

Majowy czadoszał w Jaworze

Dlaczego jaworska majówka była czadowa? Odpowiedź poznaliśmy w sobotni wieczór, kiedy na scenie pod ECMENEM zapowiedziano gwiazdę wieczoru – Czadomana. To pseudonim artystyczny Pawła Dudka, który najbardziej słusznie kojarzony jest z utworem “Ruda tańczy jak szalona”. W Jaworze roztańczyło się całe miasto.

Czadoman to ksywa nawiązująca do nazw filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Spiderman czy Batman. Właśnie w hollywoodzkim stylu Paweł Dudek zrobił wejście na scenę. Publiczność oszalała już na sam widok tancerek i majowy czadoszał trwał przez godzinę. Oprócz wspomnianego hitu usłyszeliśmy też takie przeboje jak Chodź na kolana oraz Bliźniaczki. Gwiazdor potrafi też zaskoczyć. Cover utworu „Ale w koło jest wesoło” przypadł do gustu nie tylko sympatykom zespołu Perfect. Wspaniałej zabawie w ogóle nie przeszkadzała niska temperatura (1 st. – przyp. red.).

– Tak chłodno? Nie zauważyłem. Chyba dlatego, że na scenę leciało ze strony publiczności tyle energii, że musiałem podciągać rękawy. Dziękuję za świetną imprezę – powiedział po koncercie Paweł Dudek. Dla fanów, którzy nie mogli przyjechać do Jawora na występ, mamy niespodziankę. Już wkrótce cały koncert Czadomana na antenie TV Regionalna.pl.

Fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..