LUBIN. Barbórka z fajerwerkami (WIDEO)

IMG_9446– Chcemy więcej takich koncertów – mówili zgodnie mieszkańcy Lubina, którzy uczestniczyli w Muzycznej Barbórce. Imprezę w hali widowiskowo-sportowej Regionalnego Centrum Sportowego uświetnił występ zespołu Top One i królowej polskiej sceny muzycznej – Dody.

W tym roku święto górników obchodzono w Lubinie z dużym rozmachem. Na nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej wystąpiły gwiazdy muzyki disco polo i niekwestionowana królowa popu – Doda. Mieszkańcy mogli uczestniczyć w imprezie bezpłatnie. To prezent, jaki sprawił lubinianom prezydent Robert Raczyński. Widzowie mówili zgodnie, że występy gwiazd były fantastyczne i mają nadzieję, że w mieście takie koncerty zagoszczą już na stałe.

–Świetna organizacja, wspaniała impreza. – mówi pani Krystyna. – Doda jest w świetnej formie – dodaje jej mąż pan Andrzej.

– Jestem już po 50-tce, ale dawno tak świetnie się nie bawiłem. Było coś dla starszych i coś dla młodzieży. Oby więcej takich imprez – mówi Bogdan.

IMG_9470Wśród publiczności byli nie tylko mieszkańcy Lubina. Na spotkanie z gwiazdami przyjechali fani z całej Polski!

– To daje nam ogromną motywację, że istnieją ldzie, którzy potrafią przebyć setki kilometrów tylko po to, aby jeszcze raz obejrzeć nasz występ – przyznaje Paweł Kucharski z zespołu Top One.

Lubinianie byli zadowoleni, że impreza odbywała się w hali. Dzięki temu mogli przyjść na koncert z dziećmi, nie martwiąc się, że zmarzną stojąc pod sceną. Obiekt doceniła także Doda, która chwaliła zarówno halę, jak i lubińską publiczność.

– Zjeździłam już Polskę wzdłuż i wszerz i bardzo cieszy mnie, że powstają obiekty jak ten, w których artyści mogą rozwijać skrzydła – mówi Dorota „Doda” Rabczewska – Lubińska hala jest bardzo ładna, ma profesjonalne zaplecze realizatorskie, dzięki temu mogę cieszyć się bardzo fajnej publiczności, która zgromadziła się przed sceną.

Muzyczną Barbórkę zwieńczył widowiskowy pokaz fajerwerków.

AGA

 

Dodaj komentarz

*

code