Legnica gra z Orkiestrą (FOTO)

Licytacje, prezentacje i koncerty – do tych wydarzeń kwestujący wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Legnicy zdążyli już przywyknąć. I dziś nad Kaczawą podobnych atrakcji nie brakuje, choć organizatorzy miejscowego finału postarali się o szereg nowinek.

Tak jak w poprzednich latach, na terenie miasta nie brakuje wolontariuszy uzbrojonych w rozpoznawalne puszki Orkiestry. W sztabie w Galerii Piastów trwa gorączkowe liczenie zebranych pieniędzy, które w tym roku trafią do specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Najwięcej dzieje się w Akademii Rycerskiej, gdzie można nie tylko obejrzeć pokazy tańca, wylicytować wymarzoną pamiątkę czy wysłuchać koncertu orkiestry. W tym roku za symboliczne wsparcie dla WOŚP można m.in. przejść kosmetyczny zabieg, sprawdzić stan zdrowia czy zasięgnąć porady prawnej.

Swoje wydarzenie z okazji 27. finału przygotował również Teatr Avatar. W siedzibie przy ul. św. Piotra trwa właśnie licytacja wielu gadżetów i zaproszeń, które przekazali życzliwi mieszkańcy. Nie nietrudno przewidzieć, nie brakuje atrakcji artystycznych. A smakosze mogą tam skosztować zdrowych potraw, które dodadzą sił do dalszej zabawy w szczytnym celu.

.

.

Dodaj komentarz

*

code