Kredyt bez formalności? Zobacz gdzie i jak!

Czy wzięcie kredytu zawsze musi być obciążone stosami papierów, godzinami spędzonymi w banku i długimi rozmowami z doradcą? Oczywiście, że nie. W dzisiejszych czasach czas to pieniądz i nawet w takiej sytuacji to się sprawdza. Sprawdźmy jak to zrobić!
Kto z nas lubi stosy papierów, urzędowe/bankowe sprawy, rozmowy, z których niewiele rozumiemy. Nie ma co udawać – nie wielu z nas. Oczywiście są osoby, których taka wizja nie przysparza o gęsią skórkę, nie mniej jednak jest ich znacznie mniej, niż tych drugich.

Na szczęście jest dla nas nadzieja. My również możemy wziąć pożyczkę omijając banki szerokim łukiem, a wszystko w bezpieczny sposób. Jak? Wykorzystując do tego technologię!

Zrób klik

Nie będzie tutaj odkryć i tajemnej wiedzy. W zasadzie wystarczy jedno zdanie – da się wziąć pożyczkę bez formalności, jak? Biorąc kredyt gotówkowy przez internet na ekredyt24com.pl

No dobrze przepis mamy, a jak to wygląda w praktyce? Czy jest tylko różowo, a może na coś trzeba zwrócić szczególną uwagę?

Formalności czyli co?

No właśnie, bo boimy się tych formalności, ale w zasadzie co one oznaczają? To przede wszystkim informacja z naszej pracy, o tym ile zarabiamy i jaka jest forma naszego zatrudnienia. Większe kwoty lub kredyty np. hipoteczne nie zostaną nam udzielone bez tego typu zaświadczeń, w przypadku kredytów gotówkowych jesteśmy w stanie to ominąć.

Kiedy może nam na tym zależeć? Przede wszystkim wtedy, kiedy np. nie mamy stałego zatrudnienia, albo mamy umowę zlecenie lub o dzieło. Nie mniej jednak musimy udowodnić, że mimo to jesteśmy wypłacalni, wówczas najczęściej będziemy musieli przedstawić wyciągi z konta, najczęściej z ostatnich 3 miesięcy. Czasem kwestię potwierdzenia zatrudnienia banki biorą na siebie, my podajemy im nr kontaktowy do kadr, bank dzwoni i na tej podstawie podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu.

Sprawdź zanim się zdecydujesz!

Zanim radośnie powiemy tak, prześledźmy dokładnie to, co nas czeka. Chodzi o oprocenotwanie kredytu oraz dodatkowe opłaty. Pamiętajmy, że bank nie da nam nic za darmo. Kredyt bez zaświadczeń, to ciągle kredyt, nawet jeśli to nie duża kwota. Musimy liczyć się z oprocentowaniem nominalnym, z prowizją za udzielenie kredytu – tutaj rozpiętość może być duża (!) oraz np. obowiązkowym ubezpieczeniem. Czasem też możemy skorzystać z dostępnych promocji o to też warto zapytać.

Wypełnij wniosek i czekaj

Jeśli zdecydowaliśmy się na to, w jakim miejscu chcemy wziąć kredyt wystarczy, że złożymy wniosek online (najpierw go wypełniając), następnie musimy poczekać, aż bank rozpatrzy naszą prośbę, na koniec czekamy na kontakt i finalnie podpisujemy umowę. Na końcu na nasze konto wpływają pieniądze, a my możemy zrealizować nasz cel.

Dodaj komentarz

*

code