Opublikowany: nie, Paź 27th, 2019

Kradła perfumy i kosmetyki

Zarzut kradzieży usłyszała 32-latka, która specjalizowała się w kradzieżach kosmetyków. Kobieta może trafić za kraty nawet na pięć lat. Dotychczas otrzymała zakaz opuszczania kraju.

Głogowianka miała już w przeszłości kłopoty z prawem, gdy zatrzymywano ją i karano za kradzieże. Wtedy również były to głównie kosmetyki. Tym razem usłyszała zarzuty kradzieży, których dokonywała na przełomie września i października br.

– Kradła przede wszystkim drogie kosmetyki. Podczas jednej ze swoich „wizyt” w drogerii na terenie miasta, zdołała ukraść towar o wartości 1549 zł. Po zatrzymaniu, policjanci udowodnili jej kradzieże w czterech sklepach na terenie Głogowa – informuje Bogdan Kaleta, rzecznik prasowy KPP w Głogowie.

Jak się okazuje, kobieta uczyniła z kradzieży stałe źródło dochodu. Prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..