Opublikowany: czw, Gru 20th, 2018

Koniec prac na Leszczyńskiej jeszcze przed świętami

Dobiega końca remont ul. Leszczyńskiej w Legnicy. Budowlańcy malują właśnie poziomie oznakowanie, co oznacza, że niebawem pojedziemy tam dwoma pasami ruchu w obu kierunkach.

Przypomnijmy, że na liście wszystkich prac, jakie w ramach inwestycji miał zrealizować wykonawca znalazły się: remont jezdni, chodników, budowę ścieżki rowerowej, przebudowę wysp rozdzielających pasy ruchu, a także wymianę przykanalików, wpustów odwodnieniowych oraz uzbrojenie terenu pod budowę w przyszłości sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Leszczyńskiej i Prusa. Firma Budrim niemal wykonała już zadanie warte ok. 3,5 mln zł.

Dziś wszystko wskazuje na to, że malowanie znaków poziomych na jezdni będzie ostatnim akcentem modernizacji Leszczyńskiej. Z pewnością cieszylibyśmy się z nowej drogi już od jakiegoś czasu, gdyby nie kłopoty w trakcie pierwszego przetargu, który urzędnicy ogłosili przed rokiem.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..