Opublikowany: nie, Cze 24th, 2018

Koncertowe Dni Jawora (FOTO, WIDEO)

Kiepska pogoda nie popsuła zabawy mieszkańcom Jawora podczas święta miasta. Na terenie Jawornika swoje stoiska rozłozyły lokalne stowarzyszenia i kluby. Swój publiczny debiut mieli kandydaci do tytułu Miss i Mistera Ziemi Jaworskiej. Gwiazda wieczoru – Fun Factory przegoniła chmury z deszczem, a przesympatyczny prezenter i DJ, Maciej Wowk “zatrzymał” publiczność aż do północy.

Tradycją Dni Jawora jest miasteczko organizacji pozarządowych. Wśród kilkunastu stoisk były kluby sportowe, stowarzyszenia i organizacje. Odbyły się konkursy i turnieje. Jedni grali brydża, inni w szachy, byli też chętni na przeciąganie liny. Na ringu klubu Vorenus walczyli fighterzy, a siłacze z Klubu Piast wyciskali ciężary. Dużo huku i emocji dostarczył pokaz crossowców. Do jaworskich motocyklistów dołączyli koledzy (i koleżanki!) z Wrocławia i Złotoryi.

Podczas imprezy mogliśmy też poznać kandydatów do tytułu Miss i Mistera Ziemi Jaworskiej. Wybory odbędą się w sierpniu, podczas Święta Chleba i Piernika. Prezentacji towarzyszył DJ Berra z muzycznym repertuarem Ibiza Summer Party. Na Dniach Jawora widzieliśmy też gości z Głogowa i Legnicy. Fanklub zespołu Fun Factory nie mógł przepuścić takiej okazji do spotkania z ulubieńcami. Po koncercie gwiazdy z Hamburga znalazły czas nie tylko dla widzów TV Regionalnej. Każdy, ale to każdy chętny mógł sobie zrobić selfie z artystami.

Galeria zdjęć:

Fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..