Opublikowany: sob, Sie 31st, 2019

Koncert zespołu Perfect na zwieńczenie rocznicy (FOTO)

Wielu mieszkańców wzięło dziś udział w koncercie wieńczącym obchody 37. rocznicy Zbrodni Lubińskiej. Były lokalne akcenty, jak premiera teledysku, który powstał specjalnie na tę okazję czy komiksu stworzonego przez uczniów tutejszych szkół, ale niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był zespół Perfect.

Koncert Wolności to już tradycja w Lubinie. Od kilku lat właśnie nim kończą się uroczystości rocznicowe 31 sierpnia. Na początku odbywał się w kościele pw. św. Maksymilina Marii Kolbego. Jednak z roku na rok publiczność była coraz liczniejsza, więc impreza przeniosła się do hali Regionalnego Centrum Sportowego.

W tym roku na scenie najpierw wystąpili lokalni artyści oraz uczestnicy show „The voice of Poland”: pochodząca z Lubina Agnieszka Damrych, zespół Postanowiłem Zmądrzeć, Jessica Merstein, Raz 2 – Tribute to Maanam oraz Jimmy Salvin Siwak.

Publiczność zgromadzona w hali mogła również obejrzeć teledysk do piosenki „Miał kolegów, opowieść robotnika” grupy Postanowiłem Zmądrzeć. To była absolutna premiera tego utworu. Powstał on bowiem specjalnie na dzisiejszą rocznicę. Teraz może go obejrzeć już każdy, bo po pokazie w hali trafił do internetu, a dokładnie na YouTube.

Do tych, którzy zgromadzili się pod sceną, trafił zaś dziś komiks stworzony przez uczniów lubińskich szkół opowiadający o Zbrodni Lubińskiej.

Najwięcej emocji wzbudził jednak koncert zespołu Perfect, który pojawił się na scenie na zakończenie wieczoru. Publiczność usłyszała największe przeboje grupy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..