Kolejny medal Kai Ziomek

W trzecim dniu Mistrzostw Polski kolejny – brązowy medal na 1000 metrów zdobyła zawodniczka MKS Cuprum Lubin Kaja Ziomek.

Były to bardzo udane zawody podopiecznych trenerów Marcina Kasprzyka i Piotra Wawnikiewicza. Lubińscy łyżwiarze zdobyli dwa złote i dwa brązowe medale.

Juniorzy startujący w tej imprezie osiągali bardzo dobre – życiowe  rezultaty. Maciej Dulewicz zakwalifikował się do reprezentacji Polski na Puchary Świata Juniorów w Bjugn (Norwegia) i Enschede (Holandia), Wojciech Gutowski został powołany do wąskiego składu reprezentacji Polski Juniorów z dużymi szansami na starty w kolejnych Pucharach Świata Juniorów.

Kolejnym etapem przygotowań do sezonu będzie start w Pucharze Polski  09-10.11.2019 w Tomaszowie Mazowieckim.