Opublikowany: nie, Gru 10th, 2017

Kolejna wygrana Spartakusa (WIDEO, FOTO)

W Dolnośląskiej Lidze Kadetów jaworscy siatkarze wskoczyli na trzecie miejsce. Po zaciętym i wyrównanym meczu z Gwardią Wrocław, JKS Spartakus zdobył kolejne punkty. Przed nim spotkanie w Bielawie, więc kibice trzymają kciuki o utrzymanie pozycji na podium.

Sobotnie spotkanie z Gwardią przyniosło wiele sportowych emocji. Niezwykle wyrównane były dwa pierwsze sety. Najpierw jaworzanie zwyciężyli do 25, następnie oddali drugiego seta do 24. W trzecim secie Spartakus objął prowadzenie po doskonałych akcjach Huberta Śliwińskiego. Ostatecznie po czterech setach było 3:1 dla Spartakusa.

– Liczyliśmy na zwycięstwo w tym meczu. Niestety, nie udało się – powiedział nam po meczu trener Gwardii Marcin Sobusiak.

– Wrocławianie najwyraźniej nie pozbierali się jeszcze po przegranej z Lubinem – komentowali jaworscy kibice.

Powody do zadowolenia miała natomiast Marta Chmielus: – Te punkty były nam bardzo potrzebne, jeżeli chcemy myśleć o medalu, o trzecim miejscu. Wygraliśmy z trudnym przeciwnikiem. To bardzo nas buduje – podsumowała spotkanie trenerka Spartakusa.

Materiał wideo:

Galeria zdjęć:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..