Koalicja z wizytą w Jaworze (FOTO, WIDEO)

Eurowyborcza kampania ruszyła na dobre. W ramach dolnośląskich spotkań z wyborcami w Jaworze odbył się briefing z udziałem kandydatów Koalicji Obywatelskiej. Ze strony jaworzan zainteresowanie było niewielkie. Oprócz kandydatów ramię w ramię stali w szeregu parlamentarzyści, lokalni i dolnośląscy samorządowcy. 

Miasto chleba i pokoju odwiedziło trzech kandydatów z list do europarlamentu: Jarosław Duda, Elżbieta Stępień oraz Julia Rokicka. Towarzyszyli im m.in. poseł Robert Kropiwnicki, radny Sejmiku Piotr Borys, burmistrz Emilian Bera, wójt gminy Wądroże Wielkie Elżbieta Jedlecka i radny powiatowy Mariusz Barański.

Każdy z kandydatów miał kilka minut na przedstawienie się i zaprezentowanie programu. Na zakończenie kandydaci i pozostali chętni podpisali się pod programem o nazwie Przyszłość Polski – Wielki Wybór. Podczas konferencji prasowej prowadząca nie przewidziała czasu na ewentualne pytania. Nie przeszkadzało to jednemu z mieszkańców, który próbował poruszyć kwestię ACTA2 i jego zdaniem brak konsekwentnego stanowiska Koalicji Obywatelskiej w tej sprawie. Gospodarze nie odnieśli się do tematu, a spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Dodaj komentarz

*

code