Kierowca przyznał, że zażywał narkotyki

?????????????Legniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usiedli za kierownicą po zażyciu narkotyków. Pierwszy zachowywał się nerwowo, więc funkcjonariusze postanowili przebadać go narkotesterem. Drugi po krótkiej rozmowie sam przyznał, że jest pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze legnickiej drogówki zatrzymali pierwszego z kierowców przy ul. Pocztowej. Mężczyzna siedział za kierownicą osobowego renault, a gdy policjanci zatrzymali go do kontroli, zachowywał się nerwowo. Jak się okazało, 31-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego miał powody do niepokoju. Potwierdziło to badanie narkotesterem. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy i przewieźli go do szpitala, gdzie pobrano mu krew do dalszych badań.

Kolejny zmotoryzowany amator nielegalnych używek wpadł przy ul. Kominka. Kierowca volkswagena wdał się w rozmowę z funkcjonariuszami, by już po chwili przyznać, że zanim usiadł za kierownicą, zażywał narkotyki. Potwierdzeniem jego słów był pozytywny wynik badania narkotesterem. 31-letni legniczanin również stracił prawo jazdy, a później pojechał do szpitala na badanie krwi.

Policjanci przypominają, że za jazdę pod wpływem narkotyków grozi dwuletni pobyt za kratami.

Dodaj komentarz

*

code