Kibice podziękowali szczypiornistkom (WIDEO, FOTO)

20170527-PA5_1042Kibice i piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin spotkali się na wspólnym grillu. Był to czas podziękowań i wspólnej zabawy po niezwykle udanym sezonie.

Świeżo upieczone wicemistrzynie Polski i zdobywczynie krajowego pucharu otrzymały gromkie brawa od zebranych w Pubie Euforia kibiców. Fani miedziowych robili sobie ze swoimi idolkami wspólnie zdjęcia, zbierali autografy i rozmawiali na różne tematy, nie tylko te związane ze sportem i piłką ręczną – Dla nas, jako kibiców była to doskonała okazja do poznania dziewczyn od innej strony. Najczęściej widzimy je na parkiecie, walczące o każdą piłkę i każdy centymetr parkietu. Teraz mogliśmy porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie. Było naprawdę super – mówi Łukasz Seweryniak, jeden z kibiców piłkarek ręcznych Metraco Zagłębia Lubin.

Każdy podczas spotkania mógł znaleźć coś dla siebie. Była specjalna fotobudka, wspólne grillowanie oraz turniej mini piłki ręcznej. Na specjalnie przygotowanym boisku zmierzyły się cztery drużyny. Końcowy triumf należał do Obrońców Trofeum, czyli kibiców, którzy w ubiegłym roku wygrali turniej plażówki. Drugie miejsce zajęli Sponsorzy Zagłębia, a trzecie Pracownicy Zagłębia. Tuż za podium znalazła się reprezentacja Klubu Kibica.

Spotkania były bardzo zacięte, było wiele dobrej zabawy, a wynik schodził na dalszy plan. Mecze sędziowały piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin, które w tym czasie również wcielały się w rolę spikerów imprezy. Na koniec przyszedł czas na wspólne zdjęcie i życzenia udanych urlopów.

.

Dodaj komentarz