JAWOR. Kuźnia w końcu wygrywa

IMG_6802Udało się! Kuźnia Jawor wygrała swoje pierwsze spotkanie w sezonie 2014/2015. Podopieczni Leszka Dulata pokonali na wyjeździe Zamet Przemków 1:3. Bramki dla jaworzan strzelali dwukrotnie Marcin Bagiński oraz Bartosz Fitas.

W dotychczasowym meczach jaworzanie remisowali ze Spartą Grębocice (3:3) oraz Stalą Chocianów (2:2), a w ostatnią niedzielę ulegli Orli Wąsosz (3:1). W tygodniu Kuźnia odpadła z Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica z Przyszłością Prusice (1:0), ale w tamtym spotkaniu zagrali głównie juniorzy.

Tym razem zawodnicy z Jawora do meczu podeszli w pełni skoncentrowani i już w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy spotkania. Najpierw w 23. minucie bramkę dającą prowadzenie zdobył Bagiński, a niespełna kwadrans później prowadzenie podwyższył Fitas. Gospodarzy stać było jedynie na bramkę kontaktową, którą zdobyli tuż po przerwie. W końcówce spotkania jaworzanie zdobyli swoją trzecią bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Ostatecznie Kuźnia Jawor wygrała w Przemkowie z miejscowym Zametem i zanotowała swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2014/2015, dzięki czemu wydostała się z dołu ligowej tabeli.