Opublikowany: śr, Cze 14th, 2017

Groźny wypadek przy Chojnowskiej. 5 osób w szpitalu (WIDEO, FOTO)

U zbiegu ulic Chojnowskiej, Działkowej i Nowy Świat w Legnicy doszło dziś do poważnego wypadku. 61-letni kierowca fiata punto wymusił pierwszeństwo i zderzył się z nadjeżdżającym seatem. Pięciu uczestników zdarzenia trafiło do legnickiego szpitala.

Zgłoszenie wypadku dotarło do legnickiej policji przed godz. 13.30. Na miejsce wyjechali zarówno funkcjonariusze, jak i strażacy oraz ratownicy medyczni.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat Punto, jadąc ulicą Nowy Świat, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Seat. W wyniku zdarzenia, fiat przewrócił się i uderzył w prawidłowo zaparkowany przy pobliskiej ul. Działkowej samochód marki Ford – relacjonuje sierż. szt. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Aż pięciu uczestników wypadku wymagało hospitalizacji. Z relacji świadków wynika, że konieczna była również reanimacja jednej z nich. Obecnie kierowcy jadący ulicą Chojnowską muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut, dopóki obecne na miejscu służby nie usuną z drogi osobowego fiata.

.

.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Nick... pisze:

    koto to pisał? prawidłowo zaparkowany ford? na pasach? zaparkowany ? serio ?

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..