Gospodynie na scenie. Która najpiękniejsza? (FOTO, WIDEO)

50 pań wyszło dziś na scenę Sali Maneżowej w Akademii Rycerskiej w Legnicy, by rywalizować o miano najpiękniejszej w konkursie Wyborów Miss Kół Gospodyń Wiejskich. Która z nich zyska największe uznanie jurorów, a którą jako najurodziwszą wskaże publiczność?

Reprezentantki kół gospodyń wiejskich stawiły się dziś w Akademii Rycerskiej w ramach pierwszego konkursu miss. Przy dźwiękach utworu „My Słowianie” prezentowały swoje wdzięki na deskach sceny, wzbudzając żywiołowe reakcje zgromadzonej publiczności. Sala pęka w szwach, poza zwolennikami pięknych gospodyń w Akademii Rycerskiej pojawiły się bowiem również tłumy kibiców z poszczególnych sołectw. Która z pań zdobędzie serca jurorów i publiczności? Przekonamy się jeszcze dziś. Jak zapowiadają organizatorzy – najpiękniejszą gospodynię poznamy ok. godz. 20.

AKTUALIZACJA:

Ostatecznie koronę miss mogła założyć Ewelina Zgud z Koła Gospodyń Wiejskich w Granowicach. Tytuł pierwszej wicemiss trafi do Moniki Ciąpały z Kosisk, a drugiej wicemiss – do Danuty Misiak z Nowej Wsi Legnickiej. Na wyróżnienie mogły także liczyć gospodynie w kat. 50+. Najurodziwszą zdaniem jurorów okazała się Danuta Rybka z KGW Przychowa. Pierwszą wicemiss – Stanisława Pakos z Kondratówka-Piotrowic, a drugą – Jolanta Dubońska z Pomocnego.

Tyle słowem ocen jury, a jak typowała publiczność? Koronę miss widzów założyła Monika Ciąpała z Kosisk, która w klasyfikacji wyprzedziła Monikę Chmielowiec z Tyńczyka Legnickiego i Ewelinę Zgud z Granowic. Swoje głosowanie mieli także użytkownicy portalu Facebook. Ich decyzją tytuł miss trafił do Angeliki Naporowskiej z Twardocic. Pierwszą wicemiss została Katarzyna Pielichta z Ocic, a drugą wicemiss – Aleksandra Kucab z Wolbromka.

Na koniec przyszedł czas na wyróżnienie najmłodszej i najstarszej uczestniczki oraz pani, która wykazała się postawą fair play. Najmłodszą była Julia Drążek z KGW Pęcław, a najstarszą – Józefa Bałdys z KGW Lipa. Z kolei nagroda Fair Play trafiła do Katarzyny Bącal z koła w Pogwizdowie.

.

.

Dodaj komentarz