Opublikowany: śr, Lis 16th, 2016

GŁOGÓW. Zderzenie trzech aut na ul. Wojska Polskiego (WIDEO, FOTO)

wypadekTrzy osoby zostały przewiezione do szpitala na badania po zderzeniu trzech samochodów osobowych: opla astry, mercedesa i opla corsy na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie. Jak wstępnie ustalono, przyczyną wypadku było nie dostosowanie prędkości do warunków drogowych przez kobietę prowadząca opla astrę. 

Do wypadku doszło przed godz. 9 na łuku ul. Wojska Polskiego. Jednym z uczestników zdarzenia był taksówkarz, który akurat wiózł pasażerkę do szpitala.

– Jechała pani, na łuku zarzuciło ją i wjechała na mój pas – powiedział nam taksówkarz. – Zdążyłem jeszcze trochę zjechać na drugi pas, chciałem uciec, ale nie zdążyłem i mnie zahaczyła. 

Przez kilka godzin droga była częściowo przejezdna. Na miejscu pracowali policjanci.

img_5046– Kierująca pojazdem opel astra jechała od strony osiedla Kopernik – mówił sierż. Dawid Wojtera z KPP Głogów. Na łuku drogi wpadła w poślizg, nie mogła zapanować nad pojazdem. Doszło do obrócenia jej pojazdu, który uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka mercedesa. Jej pojazd nadal się obracał, po czym uderzył w niego opel corsa, jadący za mercedesem.  

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala na badania.

Jak nam powiedział policjant, winę za spowodowanie wypadku ponosi kierująca oplem astrą, która nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Zobacz także: 

UR/FOT. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..