Dwie wygrane Miedziowych drużyn

W dniu 27.10.2019r odbył się mecz miedzy drużynami MKS „Zagłębie” II Lubin S.A. a MKS Karkonosze-Jelenia Góra II.

Mecz od początku należał do lubinianek, które dzięki bardzo dobrej obronie schodziły na przerwę wygrywając 17:9. Druga polowa również potoczyła się pod dyktando Miedziowych. Dzięki skutecznej obronie oraz znakomitej postawie bramkarek w 47 minucie na tablicy widniał wynik 27:14.  Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 33:18. Najskuteczniejszymi zawodniczkami drużyny były Daria Milek (9 bramek) i Wiktoria Jaroniewska (8 bramek).

Dnia 24.10.2019r odbył się mecz juniorek miedzy SMS „Zagłębie” Lubin I-UKS Handball 28 Wrocław. Spotkanie już od pierwszych minut było bardzo zacięte. Do szatni, drużyny schodziły z remisem (17:17). Druga polowa była równie ciężka. Mimo tego, ze w 48 minucie na tablicy widniał wynik 22:25 nasze dziewczyny nie zawiesiły głów i w kluczowym momencie odrobiły straty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 33:31 dla Miedziowych.