Opublikowany: nie, Maj 27th, 2018

Doda rozgrzała złotoryjską publiczność (FOTO)

Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda była muzyczną gwiazdą podczas drugiego dnia złotoryjskiego święta. Niekwestionowana królowa popu wraz ze swoim zespołem Virgin zagrała koncert, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców. 

Występowi charyzmatycznej piosenkarki towarzyszyły ciekawe efekty  świetlne. Był też ogień i dym. Całość na publiczności wywarła niemałe wrażenie. Fanów artystki zgromadzonych pod złotoryjską sceną była rekordowa liczba. Większej frekwencji podczas Dni Złotoryi nie było od co najmniej kilkunastu lat. – Byliśmy w piątek ze znajomymi na koncercie Poparzonych Kawą Trzy i było naprawdę sporo osób. Ale jednak to Doda jest w ten weekend największą gwiazdą. Wiadomo, że królowa jest tylko jedna. Jest super atmosfera – mówiła jedna z mieszkanek Złotoryi.

Podobne opinie dominowały zresztą wśród większości osób. – Przyznam szczerze, że do tej pory specjalnie za nią nie przepadałam. Ale po dzisiejszym koncercie to się chyba zmieni. Dała naprawdę wspaniały show. Nie żałuję, że dałam się namówić na przyjazd – przyznaje pani Aneta z Chojnowa.

Doda zaśpiewała zarówno swoje starsze, jak i najnowsze przeboje.

.

.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. h pisze:

    to był jakiś żart, telebim zepsuty a operator kamery robił dziwne ujęcia i tanie efekty, np czarno-biały obraz, serio?

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..