Opublikowany: nie, Lip 14th, 2019

Dają radę na wakacjach (FOTO, WIDEO)

Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne Damy Radę pomaga również na wakacjach. Jak twierdzą – od niesienia pomocy innym nie ma kanikuły. Kolejny festyn na rzecz potrzebujących odbył się w sobotę na Jaworniku.

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla ciała i ducha. Do Stowarzyszenia dołączyło wielu wolontariuszy i innych organizacji. Klub Strzelecki UR zaprosił do zawodów w strzelaniu z łuku, pasjonaci motoryzacji przyjechali swoimi zabytkowymi cackami a animatorki zajęły się zabawami dla najmłodszych.

– Dzięki zaangażowaniu innych z roku na rok jest nam coraz łatwiej – mówi prezes Damy Radę Alina Nolbrzak.

Jaworskie stowarzyszenia i instytucje chętnie włączają się w organizację charytatywnych wydarzeń. Ciekawą atrakcją były w tym roku wyścigi kajaków moderowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak przystało na prawdziwy festyn była też muzyka. Sił do tańca nie brakowało. Panie ze Stowarzyszenia upiekły na tę okazję ciasta, a dla uczestników z większym apetytem były pierogi i kiełbaski. Z godziny na godzinę zapełniały się też puszki. – Cały dochód z festynu przeznaczamy na rehabilitację i pomoc dla naszych podopiecznych – podkreśla prezes Nolbrzak.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..