Opublikowany: pon, Maj 25th, 2020

Dachowanie na zakrętach (FOTO, WIDEO)

Kilka zastępów strażaków przybyło na pomoc kierowcy, który dachował i wpadł do rzeki z wysokiej skarpy w miejscowości Kondratów (gmina Męcinka). Poszkodowany samodzielnie wydostał się z pojazdu. Z obrażeniami trafił do Jaworskiego Centrum Medycznego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 22. Na krętym odcinku drogi młody kierowca stracił panowanie nad Renault Clio. Auto wpadło do rzeki ze skarpy i zatrzymało się na dachu. Pierwsi poszkodowanemu pomogli inni kierowcy, którzy najechali na zdarzenie. Poobijanego i przemoczonego poszkodowanego Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do Jaworskiej lecznicy. Obecni na miejscu funkcjonariusze stwierdzili, że kierujący był trzeźwy. Za nieostrożną jazdę został ukarany mandatem w kwocie 300 zł. Pomoc drogowa w asyście strażaków z trudem wydobyła wrak pojazdu. Droga w kierunku Wilkowa przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. W akcji brały udział też zastępy straży z powiatu złotoryjskiego. Kondratów to jedna z najdalej położonych miejscowości od Jawora w tym powiecie (ponad 20 km).

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..