Opublikowany: śr, Gru 11th, 2019

Czad znów o sobie przypomniał (FOTO, WIDEO)

Mieszkańcy jednej z kamienic przy ul. Bohaterów Getta czuli się coraz słabiej, zaczęli się robić senni więc ktoś zadzwonił po karetkę. Zespół Ratownictwa Medycznego, który przybył na miejsce wyposażony był w czujnik tlenku węgla, który zareagował tuż po wejściu na klatkę schodową. Z pomocą przyjechały zastępy ratowniczo-gaśnicze jaworskiej straży.

Strażacy dokonali pomiarów i potwierdzili stężenie tlenku węgla w powietrzu. Zarządzono ewakuację mieszkańców. Osobom, które źle się czuły została udzielona pomoc medyczna. Ratownicy wyposażenie w aparaty powietrzne weszli do mieszkań aby pootwierać okna i przewietrzyć pomieszczenia. W celu zlokalizowania źródła dyżurny stanowiska kierowania JRG zawiadomił służby kominiarskie. Po kilkudziesięciu minutach mieszkańcy wrócili do swoich domów jednak mają zakaz korzystania z palenisk do czasu usunięcia usterki.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..