Cyrk Astoria w Polkowicach już we wtorek !

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt…

W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”. Latynoski pokaz hula – hoop zaprezentuje  Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina.
Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis – najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski
Spektakl odbędzie się na ulicy 3 Maja ( obok polkowickiego basenu) we wtorek, 29 czerwca, w godz. 17 i 19. Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

*

code