Opublikowany: śr, Lip 29th, 2020

Chrobry przegrał w Lubinie (FOTO, WIDEO)

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin mają za sobą pierwsze spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do nowego sezonu. Dziś Miedziowi zmierzyli się na własnym parkiecie z Chrobrym Głogów, pokonując rywali 30:27 (14:17).

Spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się goście, którzy częściej byli na prowadzeniu. W drugiej części spotkania lubinianie zagrali skuteczniej i kwadrans przed końcem wyszli na prowadzenie – 22:21. Później wynik był jeszcze bardziej korzystny. W 54. minucie Zagłębie wygrywało 26:23 i utrzymało 3-bramkowe prowadzenie do samego końca.

Sztab szkoleniowy dał pograć wszystkim zawodnikom i każdy mógł zaprezentować się na parkiecie w pierwszym sparingu po wytężonym dwutygodniowym okresie przygotowawczym. Swój pierwszy mecz w barwach Zagłębia rozegrał Kamil Netz, który zdobył 3 bramki i pokazał się z dobrej strony.

– Przede wszystkim gratulacje dla chłopaków za to, że podjęli walkę i chcieli wygrać ten mecz. Nie ustrzegliśmy się błędów i na pewno będziemy analizować ten mecz i pracować nad tym, aby je wyeliminować. Na pewno skuteczność nie była taka, jaka chcielibyśmy żeby była, ale był to dopiero nasz pierwszy mecz w okresie przygotowawczym, a do tego po naprawdę ciężkich pierwszych dwóch tygodniach przygotowań – mówił po meczu Jarosław Hipner, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

MKS Zagłębie Lubin – SPR Chrobry Głogów 30:27 (14:17)

Zagłębie: Bartosik, Wiącek, Schodowski – Marciniak 3, Adamski 2, Netz 3, Sroczyk 2, Stankiewicz 2, Hajnos 4, Kupiec 3, Chychykalo 3, Bogacz 2, Pietruszko 2, Tokaj 2, Drobiecki 2, Duszyński, Pawlaczyk.

WIDEO:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..