Chrobry bliżej trzeciego miejsca

Piłkarze ręczni Chrobrego Głogów zrobili krok w stronę trzeciego miejsca w grupie granatowej PGNiG Superligi Mężczyzn. Głogowianie wygrali na wyjeździe z MMTS-em Kwidzyn 31:28 (15:12) i do rywali tracą już tylko cztery punkty.

Trzy minuty przed końcem pierwszej połowy goście prowadzili już 15:10, ale ostatnie słowo należało do kwidzynian. Wynik 12:15 pozwalał gospodarzom mieć nadzieje na korzystny wynik. Niespełna dziesięć minut po zmianie stron mieliśmy już remis, który na tablicy wyników widniał jeszcze w 52. minucie. Ostatnie fragmenty meczu to znów przewaga głogowian, którzy odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w kontekście walki o trzecie miejsce w grupie granatowej.

MMTS Kwidzyn – Chrobry Głogów 28:31 (12:15)

MMTS: Dudek, Szczecina – Kryński 6, Nogowski 4, Krieger 4, Peret 6, Potoczny 4, Ossowski 1, Pilitowski 2, Guziewicz, Janikowski, Dymik, Przytuła 1, Rosiak.

Chrobry: Stachera, Kapela – Babicz 7, Klinger 7, Sadowski 5, Biegaj 4, Zdobylak 2, Pawłowski 1, Kubała 1, Gujski, Krzysztofik, Rysz, Tylutki, Wierucki, Świtała.