Opublikowany: sob, Mar 9th, 2019

Być kobietą, być kobietą… (FOTO, WIDEO)

Bilety wyprzedały się w mgnieniu oka. Miejskie przyjęcie z okazji Dnia Kobiet w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa cieszyło się jak zwykle ogromnym powodzeniem. Program podzielony był na dwie części: strefę piękna oraz moduł rozrywkowy.

Do nastrojowo udekorowanej sali panie wchodziły po czerwonym dywanie i witane były szampanem. Podawane były przystawki i wykwintne dania kuchni ECMEN. Mistrzynie makijażu dzieliły się swoją wiedzą i demonstrowały umiejętności. Dietetyczka podała kilka cennych rad, które panie wysłuchały ze szczególnym zainteresowaniem. Ale prawdziwa zabawa była dopiero przed nimi…

Również i w tym roku nie zawiódł Bera-Band – jaworscy samorządowcy z burmistrzem w roli głównej odstawili na scenie prawdziwy show. W jednym z wyjść były popisy wokalne, w kolejnym taneczne. Panie zaopatrzone w gwizdki narobiły hałasu niemal jak na piłkarskim stadionie. Jeszcze gorętsze reakcje wywołał występ profesjonalnych chippendales.

Organizatorami miejskiego Dnia Kobiet były: miasto, Jaworski Ośrodek Kultury i ECMEN. O reklamacjach ze strony uczestniczek imprezy do tej pory jeszcze nie słyszeliśmy. Możliwe, że wzorem lat ubiegłych opozycyjni radni zakwestionują zasadność współfinansowania takiego wydarzenia z kasy gminnego budżetu powołując się m.in. na demoralizację i nieobyczajne zachowania artystów.

fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..