Opublikowany: czw, Cze 1st, 2017

Lubińskie baseny otwarte! Dzisiaj wstęp za darmo (WIDEO)

Baseny zewnętrzne Regionalnego Centrum Sportowego otwarte! Dzień Dziecka był wspaniała okazją to tego, aby zainaugurować sezon pływacki.

Jedni przyszli się poopalać, inni chcieli pograć w siatkówkę plażową, ale zdecydowana większość osób, która pojawiła się na basenach miała tylko jeden cel – po sezonie zimowym w końcu sobie popływać!

– Nie ukrywamy, że Dzień Dziecka był znakomitą okazją to zainaugurowania sezonu pływackiego. Do godziny dziewiętnastej wstęp w dniu dzisiejszym jest dla wszystkich wolny – podkreśla Artur Załęczny, RCS Lubin. – Przyszło lato i dużo się dzieje. W tym roku wyjątkowo otworzyliśmy basen w tak uroczystym dla dzieci dniu – dodaje Piotr Midziak, prezes RCS Lubin.

W basenie dobra zabawa i pływackie szaleństwo, a wszystko to bacznie obserwowali ratownicy, którzy zwarci i gotowi strzegą bezpieczeństwa na pływalni.

– Mamy pełny skład ratowników przygotowanych do intensywnego sezonu letniego na basenie. Sześciu ratowników codziennie będzie pilnowało bezpieczeństwa – komentuje Mateusz Kujawa, prezes Fundacji Wodna Służba Ratownicza.

Dzieci w wodzie czuły się znakomicie. Większość z nich nie mogła doczekać się sezonu letniego. – Baseny są świetnie wyposażone. Chodzimy tutaj już drugi rok. Staramy się jak najczęściej pływać. Najbardziej podobają nam się zjeżdżalnie – puentuje Oliwia, która przyszła na pływalnię z koleżankami.

Fot. Mariusz Babicz

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..