Audi poszło z dymem (FOTO, WIDEO)

W okolicach Jawora spłonął kolejny samochód. Do zdarzenia doszło na trasie Jawor-Godziszowa. Ogień zniszczył osobowe audi. Kierujący zdążył ewakuować się z pojazdu i wezwał pomoc.

Podczas jazdy nagle z przewodów wentylacyjnych czuć było zapach topiących się plastików. Kiedy kierujący zatrzymał auto spod maski już zaczął wydobywać się dym. Mała gaśnica będąca na wyposażeniu zdała się jedynie na kilka chwil. Dymu było coraz więcej, konieczne było wezwanie strażaków. Po przyjeździe zastępów z JRG Jawor pożar był już zaawansowany.

Strażacy szybko rozprawili się z ogniem i zalali silnik pojazdu ciężką pianą. Na miejscu pojawiła się także policja, wstrzymano ruch w obu kierunkach. Całe zdarzenie trwało dosłownie kwadrans, auto zostało załadowane na lawetę i ok. godz. 16:15 przywrócono ruch pojazdów. Akcją dowodził dowódca sekcji JRG, asp. Mirosław Walaszczyk. To już kolejny pożar auta na wakacyjnych trasach powiatu jaworskiego. Podobnie jak w pozostałych przypadkach strażacy jako prawdopodobną przyczynę powstania ognia wskazują zwarcie instalacji elektrycznej pojazdu.

Galeria zdjęć:

.

.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

Dodaj komentarz