Aquapark nadal z problemami, ale zrobił kolejny krok    

Bar ze zdrowymi przekąskami i koktajlami to najnowsza oferta, jaką od dziś może pochwalić się polkowicki Aquapark. „Surf Bistro” jest na piętrze, w miejscu, które od kilku lat nie było używane.

Jak przypomina Sebastian Sypko, prezes Aquaparku, otwarcie baru to tylko część projektu przywracania funkcji użytkowych w tym obiekcie.

– Od kilku miesięcy prowadzimy około dwudziestu różnych zajęć fitness, między innymi, aqua aerobik, szkołę pleców czy body ball. „Surf Bistro” może być znakomitym uzupełnieniem tych zajęć o część gastronomiczną, tak potrzebną po wyczerpujących zajęciach fizycznych, tym bardziej, że oferta naszego baru opiera się głównie na zdrowej żywności – podkreśla prezes Sypko.

Dzierżawcy baru tak zaprojektowali wnętrze, aby współgrało z wodnym charakterem obiektu. W ich ofercie są np. kanapki pełne ziaren zbóż i zielonych dodatków, napoje i soki przygotowywane na miejscu, ze świeżych składników.

Sebastian Sypko nie ukrywa, że choć fitness i otwarcie baru są „wielkimi krokami naprzód w uatrakcyjnianiu oferty Aquaparku”, to nadal zmorą odziedziczoną po poprzednikach jest zły stan techniczny niektórych elementów budynku.

– Zmagamy się ze źle naprawionym dachem nad halą basenową, ale zaniedbań jest więcej – dodaje prezes. – Do tego dochodzi nasza stała troska o poprawę kondycji ekonomicznej spółki, która przez wiele ostatnich lat była dotowana z budżetu gminy wielomilionowymi kwotami. Naszym celem jest wyjście na prostą – podkreśla.

Fot. UR/UG Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..