Nie żyje znany głogowski radny. Policja bada sprawę

Nie żyje znany głogowianin, radny miejski Paweł Chruszcz. Poszukiwany był od wczoraj. Dziś na terenie gminy Pęcław znaleziono jego zwłoki.

Poszukiwania Pawła Chruszcza trwały od wczoraj, kiedy to najbliżsi zgłosili jego zaginięcie. Dziś po godzinie 13.00 policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny, który najprawdopodobniej się powiesił.

– W tym momencie trwają oględziny na miejscu zdarzenia. Do czasu, aż nie zostaną zakończone czynności, nic nie możemy powiedzieć – mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Na miejscu, gdzie znaleziono ciało, jest prokurator, policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej oraz lekarz z zakresu medycyny sądowej.

Rodzina jeszcze nie zidentyfikowała ciała. Kondolencje bliskim składa już na swojej stronie klub Chrobry Głogów, którego Paweł Chruszcz był wiernym kibicem:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..