Opublikowany: pon, Kwi 23rd, 2018

Zwyciężyć, choćby w złotym secie

Dziś tj. 23 kwietnia o godzinie 20.00 w hali Torwar, Cuprum Lubin zmierzy się z ONICO Warszawą w walce o siódme miejsce PlusLigi. W pierwszym spotkaniu w Hali RCS, ekipa Patricka Duflosa przegrała 1:3.

Przed zespołem Cuprum Lubin ostatnia szansa na wywalczenie 7. miejsca na koniec rozgrywek fazy play-off w sezonie 2017/2018. Konfrontacja z zespołem Stephane Antigi, który ostatnio przedłużył kontrakt z ONICO Warszawą, nie należy do łatwych. Choć w rundzie zasadniczej utarliśmy nosa zawodnikom ze stolicy naszego kraju to już w fazie play-off jest z tym ciężej. Miedziowi siatkarze nie załamują rok, pomimo przegranej w pierwszym meczu, są nastawieni na rewanż bardzo bojowo, choćby mieli grać złotego seta. – Został nam ostatni mecz i będziemy chcieli go wygrać. Jesteśmy w stanie tego dokonać – komentuje Marcin Kryś, Libero Cuprum Lubin.

Mecz o 7.miejsce fazy play-off siatkarskiej PlusLigi
Hala Torwar Warszawa, 23 kwietnia, godz. 20.00
ONICO Warszawa – Cuprum Lubin

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..