ZTR lepszy po raz drugi

Zespoły Zagłębia Lubin i ZTR-u Zaporoże zagrały ze sobą drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu. Miedziowi szczypiorniści przegrali z rywalem z Ukrainy 22:32 (11:13).

Mecz rozpoczął się dobrze dla Zagłębia, które szybko objęło prowadzenie. Po dziesięciu minutach Miedziowi prowadzili 6:3 i na prowadzeniu byli jeszcze do dwudziestej minuty. Później do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy do przerwy wygrywali różnicą dwóch bramek. W drugiej połowie ZTR zaczął powiększać swoją przewagę, która ostatecznie wyniosła dziesięć trafień.

Kolejny sprawdzian podopiecznych Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera czeka już w najbliższy weekend. Zagłębie weźmie udział w towarzyskim turnieju w Kaliszu.

MKS Zagłębie Lubin – ZTR Zaporoże 22:32 (11:13)

Zagłębie: Schodowski, Bartosik, Wiącek – Adamski, Bogacz , Bysiak, Chychykalo , Drobiecki, Dudkowski, Gębala, Hajnos , Kasperski, Kupiec, Mrozowicz , Pietruszko, Pawlaczyk , Stankiewicz , Sroczyk , Tokaj .