Zobacz dolnośląskie bramki w IV lidze (WIDEO)

Dziewiąta kolejka grupy zachodniej Sport-Track IV ligi nie należała do wymarzonych dla drużyn z naszego regionu. Pewne zwycięstwa w swoich meczach zanotowały jedynie rezerwy Chrobrego Głogów i Orkan Szczedrzykowice, a po dramatycznym boju z kompletem punktów z Giebułtowa powróciła Odra-Total Ścinawa.

Bez jakichkolwiek punktów z Jeleniej Góry wróciła natomiast Stal Chocianów. W spotkaniu piątej z czwartym zespołem ligi lepsi okazali się gospodarze, a jedną z bramek dla Karkonoszy zdobył były zawodnik m.in. Zagłębia Lubin – Daniel Gałach. Zdecydowaną porażkę poniosła także Orla Wąsosz, która w meczu z wiceliderem ze Strzegomia przegrała 0:3. Choćby punktu nie udało się urwać również Sparcie Grębocice, choć na pewno była wymagającym rywalem dla lidera z Jędrzychowic. Ostatecznie jednak goście po bramkach byłych zawodników Miedzi Legnica – Jakuba Chrzanowskiego i Adriana Wójcika okazali się lepsi.

Tradycyjnie już magazyn skrótów Sport-Track IV ligi przygotowała TVRegionalna.pl. Program obejrzeć można poniżej.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..