Opublikowany: wt, Lut 13th, 2018

Znamy najpopularniejszego sportowca i trenera w Złotoryi

Poznaliśmy rozstrzygnięcia internetowego plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera 2017 roku w Złotoryi. Obie nagrody otrzymali przedstawiciele sportów walki, a ściślej Sportowej Akademii Taekwon-do.

Tegoroczna sportowa sonda miejska cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród internautów. Kilkukrotnie wyższym niż chociażby ostatnie głosowanie na artystę, który ma wystąpić na Dniach Złotoryi.

Łącznie oddanych zostało 724 głosów, z czego 441 na sportowca, a 283 na trenera. W pierwszej z wymienionych kategorii zwyciężył Jakub Serok. Zawodnik Sportowej Akademii Taekwon-do w Złotoryi otrzymał ponad 30 proc. wszystkich głosów (133 glosy). O wszystkich kandydatach zgłoszonych do plebiscytu pisaliśmy dwa tygodnie temu (tutaj).

Jeszcze większym poparciem cieszyła się klubowa trenerka Jakuba – Gabriela Forgiel, na którą zagłosowało prawie 40 proc. internautów (115 głosów).

Zwycięzcy plebiscytu zostaną uhonorowani statuetkami podczas spotkania władz miasta ze złotoryjskimi sportowcami, które odbędzie się w środę 21 lutego w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji.

Dodajmy, że w najbliższy piątek  zbierze się czteroosobowa komisja konkursowa, która wybierze najlepszego sportowca i trenera Złotoryi w 2017 r. Wyniki wyborów poznamy podczas przyszłotygodniowej sportowej gali.

Fot. Sportowej Akademii Taekwon-do w Złotoryi via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..