Opublikowany: czw, Maj 10th, 2018

Złotoryja w programie „Zakochaj się w Polsce”

Ekipa telewizyjnego programu podróżniczego „Zakochaj się w Polsce” tym razem odwiedziła Złotoryję. Odcinek o najstarszym mieście nad Wisłą zostanie wkrótce wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej. 

„Zakochaj się w Polsce” to seria programów podróżniczych popularyzujących wiedzę o ciekawych miejscach w Polsce. Prowadzącym jest aktor Tomasz Bednarek (znany m.in. z roli w serialu „Klan”), który prezentuje atrakcje turystyczne, a także mniej znane zakątki, które warto odwiedzić. Program emitowany jest najczęściej w sobotnie przedpołudnie na antenie TVP1.

Jeden z najbliższych odcinków zaprezentuje widzom TVP1 Złotoryję. Prowadzący, który na planie filmowym lubi zdobywać nowe umiejętności, w naszym mieście nauczy się m.in. płukać złoto w Kaczawie. Odwiedzi też Kopalnię Złota „Aurelia”, Basztę Kowalską, wieżę widokową kościoła Mariackiego oraz przespaceruje się też po starówce. W scenariuszu znalazło się też miejsce dla Skansenu Górniczo-Hutniczego w Leszczynie.

O dacie emisji odcinka poświęconego Złotoryi poinformujemy na naszym portalu.

Fot. zlotoryjska.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..