2017.01.07 Zlotoryja
Siatkowka
3 liga
KKS Ren But Zlotoryja - Pogon Gora
Foto Pawel Andrachiewicz / Foto AndrusSiatkarze KKS Ren-But Złotoryja odnieśli swoje czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Piotra Szarejki we własnej hali pokonali KS Sudety Kamienna Góra.

Spotkanie źle rozpoczęło się dla złotoryjan, ponieważ to goście kontrolowali pierwszego seta. KKS zawodził popełniając bardzo dużo błędów własnych, co ostatecznie zakończyło się wygraną Sudetów 25:22. To były jednak złe miłego początku. W drugiej partii to podopieczni Piotra Szarejki dominowali wygrywając tego seta do 16. W kolejnych nie było już jednak tak łatwo, a o ich losach decydowały same końcówki. Te należały do złotoryjan, którzy wygrali te partię 27:25 oraz 25:21, a całe spotkanie 3:1.

Dla podopiecznych Piotra Szarejki było to czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Trzy punkty zdobyte w meczu z Sudetami pozwoliły złotoryjanom zbliżyć się do dziesiątego miejsca na dwa punkty. Inny z przedstawicieli naszego regionu – Ikar Legnica zajmuje siódmą pozycje.