Opublikowany: pon, Paź 22nd, 2018

W Złotoryi szykuje się druga tura (FOTO)

Według nieoficjalnych informacji, jakie udało nam się uzyskać do godz. 1.15 z większości komisji wyborczych w Złotoryi, do wyłonienia burmistrza potrzebna będzie druga tura. Znamy też prawdopodobne nazwiska kilku radnych miejskich. 

Od godziny 21 liczone są głosy. Wciąż spływają wyniki z poszczególnych komisji. Według nieoficjalnych informacji, uzyskanych z sześciu na jedenaście obwodów do głosowania, do drugiej tury wyborów na burmistrza Złotoryi przeszła Barbara Zwierzyńska-Doskocz. Zmierzy się ona w niej z obecnym lub byłym burmistrzem miasta, czyli Robertem Pawłowskim lub Ireneuszem Żurawskim. Różnica między tymi kandydatami (stan na godzinę 1.15 w nocy) jest tak niewielka, że trudno w tej chwili przesądzać, którego z nich mieszkańcy będą wybierać za dwa tygodnie.

Znamy także kilku zwycięzców w wyborach do rady miejskiej. Zostali nimi: Rafał Zaczkowski (który zaledwie jednym głosem pokonał Józefa Banaszka), Waldemar Wilczyński, Barbara Listwan oraz Barbara Zwierzyńska-Doskocz (wszyscy z KWW Barbara Zwierzyńska Działajmy Razem), Grzegorz Łoś (KWW Grzegorz Łoś), Adam Bartnicki (KWW Adam Bartnicki), Paweł Maciejewski (Prawo i Sprawiedliwość). Zaznaczyć należy, że również są to niepotwierdzone jeszcze wyniki.

Więcej informacji podamy w poniedziałek.

.

.

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..