Opublikowany: czw, Paź 12th, 2017

Zgłoś się na Mayday!

Trwają zapisy na kolejny Mayday Rock Festival. Zespoły mają czas do końca października, by mieć szansę zagrania na 21. edycji imprezy dobrze znanej fanom rocka z całej Polski.

Czasu do tegorocznego Mayday’a zostało niewiele – finałowy koncert zaplanowany jest na 18 listopada. Z okazji do pokazania się publiczności mogą skorzystać zespoły, które nie zawarły jeszcze żadnego kontraktu płytowego i nie wydały płyty na podstawie kontraktu, który został unieważniony lub wygasł. Innymi słowy, głogowski festiwal to miejsce dla tych, którzy na polskiej scenie dopiero chcą zabłysnąć. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie własnych utworów.

W koncercie wystąpi sześć zespołów wybranych przez organizatora. Każdy będzie grał przez pół godziny. Dwa najlepsze – wybrane przez jury i publiczność – zostaną zaproszone na koncert laureatów i zejdą ze sceny z nagrodami pieniężnymi.

Karta zgłoszenia i szczegółowe warunki udziału w Mayday Rock Festival znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

 

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..