ZG Polkowice-Sieroszowice z pucharem (FOTO)

Drużyna ZG Polkowice-Sieroszowice została zwycięzcą rozegranego w Polkowicach III Turnieju Piłkarskiego o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź. Rywalizację w turnieju VIP wygrali księżą. Patronat nad imprezą objęli: Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Gmina Polkowice.

Do rywalizacji w turnieju głównym przystąpiło 13 ekip, w tym aż 9 z Grupy Kapitałowej KGHM. Na murawie zaprezentowali się m .in.: Energetyka, KGHM Centrala, KGHM Metraco czy ZG Lubin.

Zwycięzcą turnieju zostali piłkarze ZG Polkowice-Sieroszowice, którzy w finale pokonali zakład Hydrotechniczny 2:0. 3. miejsce przypadło zawodnikom Huty Miedzi Głogów, którzy w walce o brąz zwyciężyli ZG Rudna 4:1.

Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Pisarskiego z ZG Polkowice-Sieroszowice. Królem strzelców został Paweł Hołówka (ZG Polkowice-Sieroszowice), natomiast tytuł najlepszego zawodnika zdobył Albert Muzeja z Zakładu Hudrotechnicznego.

Turniej VIP wygrali księża prowadzeni przez swojego kapitana ks. Remigiusza Toberę – kapelana Zagłębia Lubin.