Opublikowany: nie, Wrz 24th, 2017

Zenon Martyniuk w Lubinie

Król disco polo wystąpi w Lubinie już w październiku. Koncert odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportowego.

Zenon Martyniuk, lider discopolowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń.

„Oczy zielone” to prawdziwy hit, który podbił też serca reprezentacji Polski w piłce nożnej. Muzyk zapraszany jest na największe imprezy w kraju. Już 15 października w Lubinie usłyszymy i zobaczymy go w projekcie „Zenek i przyjaciele”. Na scenie wystąpią też popularne zespoły: Power Play i Skaner.

Bilety w cenie 50 zł stojące i 60 zł siedzące można kupić w: salonach EMPIK-u, Media Markt i Media Expert na terenie całego kraju lub poprzez Internet: Ticketpro.pl, Kupbilecik.pl; Biletyna.pl. Informacje i zamówienia zbiorowe pod nr tel. 518-166-869.

ŹRÓDŁO: ORGANIZATOR

O Autorze

-

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..