Opublikowany: pon, Sty 8th, 2018

Zdradziło go nerwowe zachowanie

To miała być rutynowa kontrola drogowa jaworskiej policji. Jednak w trakcie jej przeprowadzania uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie 28-letniego mieszkańca Jawora…

Tuż po godz. 3 w nocy mundurowi na jednej z ulic Jawora zauważyli osobową skodę z dwoma młodymi mężczyznami w środku. Mając podejrzenia co do stanu trzeźwości kierującego, funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. W trakcie czynności uwagę mundurowych zwrócił pasażer samochodu, który zaczął się nerwowo zachowywać.

Już po chwili wyszło na jaw, czego obawiał się 28-latek z Jawora. Policjanci znaleźli przy nim kilka woreczków strunowych z zawartością zielonego suszu roślinnego. Przeprowadzone badanie  wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

– Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzamy, czy 28-latek, który w przeszłości był już notowany za tego typu przestępstwa, nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków oraz skąd je miał – informuje kom. Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. – Teraz młody jaworznian za swój czyn odpowie przed sądem. Przypominam, że za posiadanie środków odurzających grozi mu nawet do trzech lat pozbawienia wolności – dodaje rzecznik.

Fot. KPP w Jaworze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..