Zderzyły się dwa auta, kobieta w ciąży w szpitalu

Na drodze Lubin – Ścinawa, doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala, w tym młoda kobieta w ciąży. 

Czołowo zderzyły się dwa auta: ford k i volkswagen. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej, policjanci i pogotowie ratunkowe. Przez długi czas droga była nieprzejezdna w obu kierunkach.

Forda ka trzeba było rozcinać, by uwolnić z niego kobietę, która nim kierowała. 25-latka w czwartym miesiącu ciąży została zabrana przez helikopter służb medycznych. Młoda kobieta jest mieszkanką gminy Lubin.

W wypadku ucierpiał też 49-letni mężczyzna, kierowca volkswagena. Mężczyzna z niewielkimi obrażeniami został przewieziony do lubińskiego szpitala przy ul. Bema. 49-latek jest mieszkańcem Sulęcina.

Przyczyny wypadku ustali policja. Do zderzenia doszło na prostej drodze, na odcinku za Siedlcami, przed Ścinawą. Jak mówią świadkowie, do wypadku mogło dojść w wyniku wyprzedzania.

Fot. K. Skoczylas

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..