Opublikowany: śr, Lip 10th, 2019

Zderzenie trzech aut na drodze wojewódzkiej (FOTO, WIDEO)

Trzy auta brały udział w kolizji drogowej na drodze wojewódzkiej nr 323 (dawna DK3) na wysokości Paszowic koło Jawora. Dostawcze iveco najechało na tył skręcającego z drogi głównej renaulta. Jedna osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ok. godz. 16. Jadący drogą główną starszy mężczyzna zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa, wtedy najechał na niego iveco. Siła uderzenia była spora, bo pojazd przesunął się i uderzył w kolejne auto – volkswagena, którego kierująca zatrzymała się przed znakiemu STOP.

Najciężej poszkodowany był kierowca, na którego najechało auto dostawcze. Mężczyznę przewieziono do Jaworskiego Centrum Medycznego. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Wszyscy byli trzeźwi.

Sprawcę najechania funkcjonariusze ukarali mandatem karnym w wysokości 500 zł. Miejsce zabezpieczali  strażacy z Jednostki ratowniczo-Gaśniczej w Jaworz oraz zastępy ochotników z Wiadrowa i Paszowic. Przez kilkadziesiąt minut na trasie Jawor – Bolków w tym miejscu (424 km DW323) obowiązywał ruch wahadłowy.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..