Opublikowany: pon, Kwi 15th, 2019

Zderzenie na trasie do Świerzawy (FOTO, WIDEO)

Do niebezpiecznej kolizji doszło ok. godz. 19 na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 365 w Myślinowie (gmina Męcinka). Kierujący citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu volkswagenowi i doszło do zderzenia. W zdarzeniu brały udział 3 osoby – dwóch kierujących i podróżujący.

Na miejsce kolizji udały się jaworskie służby ratunkowe. Pierwsza przybyła karetka  wracająca z wezwania do chorego w miejscowości Kondratów. Wkrótce przybył drugi ambulans. Nikt z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń i hospitalizacja nie była konieczna. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Wyniki badań były negatywne.

Zniszczone zostało auto sprawcy kolizji, ale uszkodzony pojazd nie jest jego jedynym problemem. Podczas kontroli okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jak tłumaczył – niedawno zdał egzamin i nie odebrał jeszcze dokumentu. Funkcjonariusze zweryfikują oświadczenie kierującego i prawdopodobnie sporządzą wniosek do sądu o ukaranie i być może cofnięcie uprawnień.

Przez kilkadziesiąt minut na trasie Jawor – Świerzawa były utrudnienia przejazdu w tym miejscu.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..