Opublikowany: wt, Kwi 16th, 2019

Zderzenie na drodze wojewódzkiej (FOTO)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 364 w powiecie złotoryjskim. Na odcinku jezdni pomiędzy Jerzmanicami-Zdrój a Sępowem zderzyły się dwa samochody osobowe. 

Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej ze Złotoryi, a także patrol policji i zespół ratownictwa medycznego.

Okazało się, że doszło tam do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych: renaulta i toyoty. Uszkodzone pojazdy znajdowały się na jezdni.  Strażacy ze względów bezpieczeństwa odłączyli akumulatory w obu autach oraz usunęli z drogi rozlane płyny eksploatacyjne i rozbite elementy samochodów.

Na szczęście żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie wymagała pomocy medycznej. Po przeprowadzeniu przez policje czynności dochodzeniowych przywrócono ruch na drodze, który na czas działań służb odbywał się wahadłowo.

.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..