Zderzenie aut koło kopalni Polkowice-Główne (FOTO)

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Kopalnianej i Działkowej w Polkowicach. Są utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują służby.

– Policjanci ustali, że winę za zdarzenie ponosi kierowca osobowego mercedesa, który nie zastosował się do znaku „STOP”, w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia z pojazdem marki Renault – powiedział nam Przemysław Rybikowski, oficer prasowy polkowickiej policji.

27-letni mieszkaniec Głogowa został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a jego konto powiększyło się o 6 pkt.

To kolejne już zdarzenie w tym rejonie w ostatnich dniach. Ponad tydzień temu w wyniku zderzenia dwóch samochodów zmarła młoda kobieta.

Przypomnijmy też, że polkowicki radny miejski Mariusz Zybaczyński złożył w ratuszu wniosek o zorganizowanie spotkania w sprawie zaplanowania budowy ronda na tym skrzyżowaniu. Jak przekonuje jest to konieczne, aby „zapobiec skutkom kolejnych, ewentualnych wypadków”.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..