Opublikowany: sob, Gru 9th, 2017

Zbierają krew i słodycze dla dzieci

Przyjdź oddać krew, a przy okazji zabierze ze sobą słodycze i zabawki dla potrzebujących dzieci – kibice Zagłębia Lubin po raz kolejny zachęcają mieszkańców całego regionu do włączenia się w akcję Miedziana Krew.

Zbiórka organizowana jest już po raz 11. – Zachęcamy mieszkańców, by wsparli naszą inicjatywę. Zbieramy krew oraz słodycze i zabawki, które w tym roku trafią do Domu Samotnej Matki w Ścinawie – zachęca Paweł Kijowski ze Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków’.

Akcja rusza w poniedziałek, 11 grudnia i potrwa do końca tygodnia. Dla osób, które wezmą w niej udział do środy, 13 grudnia, kibice przygotowali niespodziankę – bilet na mecz Zagłębia z Lechem Poznań, który zostanie rozegrany właśnie w środę o godzinie 18.

– Tego dnia będzie też można przynieść na mecz zabawki i słodycze dla dzieci. Wolontariusze będą je zbierać przy wejściu na sektor G – dodaje Paweł Kijowski.

Miedziana Krew organizowana jest przez grupę OCB’03 oraz SSZL „Zagłębie Fanatyków”.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..